O nás

Portál LESENI.CZ je přední český prodejce lešení. Naše 20-tileté bohaté zkušenosti v oblasti prodeje lešení (včetně vývoje a výroby lešení), pronájmu lešení a prodeje stavební mechanizace, spolu s maximální snahou vycházet vstříc potřebám našich zákazníků, se promítly do neustálého rozšiřování prodávaného sortimentu lešení, který dnes tvoří nejrozšířenější typy lešení na českém trhu:

  • EKRO SYSTEM 65/85   - originální lešení rakouského výrobce
  • LESENI.CZ 70   - je rozměrově a technicky vhodné s PLETTAC SL 70, SL 100/MJ UNI
  • LESENI.CZ 73   - je rozměrově a technicky vhodné s Alfix/MJ UNI CONNECT/Layher
  • LESENI.CZ 65   - je rozměrově a technicky vhodné s RUX 65
  • LESENI.CZ B70 - je rozměrově a technicky vhodné s Thyssen Hunnebeck – BOSTA

Všechny naše systémy se vyznačují rychlou a jednoduchou montáží, vysokou variabilitou,  perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním, při zachování přijatelné ceny.

Lešení LESENI.CZ je možno dodat jak s dřevěnými, tak i s ocelovými, žárově zinkovanými podlahami v sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech na doplnění Vaší půjčovny lešení či na Vaše konkrétní projekty lešení.

Cena za m2 lešení se pohybuje již od 337,- Kč/m2.

CertifikátProdávaná lešení jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Proč kupovat použité lešení, jehož původ a historii neznáte, když za stejnou cenu můžete koupit lešení NOVÉ a s českým certifikátem ?

Kvalita a technické parametry našich lešení jsou, za jejich dlouhou dobu výroby a prodeje, prověřeny stovkami významných českých odběratelů. Naše lešení jsou rovněž ve velkém rozsahu exportována do zemí Evropské unie.

Naše společnost má od roku 2004 zaveden a certifikován systém managemetu kvality podle normy ISO 9001.

Politika kvality společnosti EKRO CZ s.r.o.

Mimo prodeje a pronájmu rámových lešení prodáváme také stavební mechanizaci, především stavební výtahy, vrátky, shozy na suť, stavební bednění a mobilní oplocení.

Rámové lešení, mimo základního využití jako fasádního a prostorového lešení, používají naši odběratelé též jako libovolné atypické konstrukce pro reklamní kampaně - outdoor reklamy, nosiče textilních bannerů, hypercube, biilboardy, dále pro sportovní a kulturní akce - stavbu multifunkčních jevištních konstrukcí i pro vytvoření diváckých prostorů, systémů pro adrenalinové sporty, stavbu dekorací a podporu osvětlení a kamerových systémů.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

Online formulář